Sześć kroków skutecznej promocji

czyli jak w prosty sposób promować swoją stronę internetową...

Artykuł traktuje o szeroko pojętym promowaniu serwisu internetowego. Lektura tego artykułu pomoże Ci w stosowaniu metod skutecznych oraz wszelkie unikanie antypromocji, tak by nie popaść w niełaskę osób, którym będziesz promować swój serwis.

Czytaj PDF · Napisał Sebo

WebMity - poradnik dla początkujących webmasterów

zestaw najprostszych stereotypów i mitów, jakie często praktykują młodzi webmasterzy

Wybrane i opisane w tym artykule mity są często praktykowane w licznych pracach młodych webmasterów. Dzieje się tak, przez zapał do pracy, przy jednoczesnym świeżym, małym doświadczeniu. Przeczytaj, by dowiedzieć się więcej na tematy, które dotyczą początkujących webmasterów...

Czytaj PDF · Napisał Sebo

Kurs CSS

Naprawdę minikurs CSS'a

Ładne i estetyczne strony to zasługa już nie tylko kodu (x)html, który opisuje zawartość strony, lecz głównie styli CSS. To dzięki nim, w dobie dzisiejszego webmasterstwa strony wyglądają jak wyglądają. Dawniej wszystkie elementy wyglądały jak je opisywano w znacznikach, teraz wystarczą arkusze styli...

Czytaj · Napisał Sebo

Powakacyjne Porządki

Czyli sprzątanie na ekranie...

Po wakacjach, kiedy my wylegiwaliśmy się na plaży, nasz komputer zapewne też miał urlop. Lecz po tak długim wolnym warto pomyśleć o czekającej nas przez kolejne 10 miesięcy pracy i przygotować go do tego. Przez poprzedni okres bezwakacyjny, czyli od września do czerwca napewno uzbierało się na naszych dyskach mase niepotrzebnych plików i programów. Teraz czas na generalne sprzątanie. Zatem zapraszam do lektury.

Czytaj · Napisał Sebo

Masowa obróbka plików graficznych

Łatwy poradnik na hurtową robotę...

Często zachodzi potrzeba zmienienia nazw, rozmiarów, składowych kolorów z wielu plikach jednocześnie. Szczególnie warto zmienić nazwę plików z aparatu fotograficznego gdyż nazawa np. DPMX1254.jpg nic nam niemówi.

Czytaj · Napisał Sebo

Chcesz więcej ?? Więcej wierszy i innych form mojej twórczości znajdziesz na moim bloogu.
Zapraszam http://jsmp.bloog.pl