jsmp.republika.pl

Strona którą właśnie czytasz...

jsmp.republiika.pl screen

Nazwa:
Sebastian Jakubiec - portfolio
Wersja strony:
4.2
Język:
polski
Rok powstania:
2006 | ostatnia zmiana design: 2008
Opis:
strona ta początkowo powstała jako strona kółka informatycznego. I tak trwała dobre póltora roku, przechodząc liczne przemiany, od wersji iście kolorowej do lekko stonowanej gradacji szarości. W lipcu 2007 roku stała się moją aktualną stroną domową/portfolio. I tak została do dzisiaj. odniosła wiele sukcesów, m.in.: nagrodzona 2krotnie przez portal Republika.pl, raz zdobywając 2 miejsce w konkursie PODIUM, drugi raz zdobywając status 'Dobrej Strony'. Strtona w swojej karierze była też nominowana w liczych konkursach oraz zyskakła miano 'strony bezpiecznej dla dzieci'.

odwiedź OnLine · Napisał Sebo

Oferta Na swoim koncie mam również kilka mniejszych prac, głównie dla osób prywatnych - jako ich strony prywatne, rodzinne lub zaczątki serwisów hobbistycznych. Wykonywałem również serwisy na zaliczenie studenckie. Osoby zainteresowane ofertą zapraszam do kontaktu.

jsmp.bloog.pl

Mój bloog, skupisko myśli...

jsmp.bloog.pl screen

Nazwa:
Nulla vis maior pietate vera est. - Nie ma większej siły niż prawdziwa miłość
Wersja strony:
3.2
Język:
polski
Rok powstania:
2006
Opis:
mój prywatny bloog, zawierający nie jak większość czysto pamiętnicze zapiski, co kiedy i gdzie. Nie znajdziesz na nim poKefFanÓw, ani sweet brokatowych graficzek. Zawiera moje przemyślenia na tematy różne... I wszelakie. Bloog kilku krotnie nagrodzony i oceniany dość wysoko w konkursach.
Strona wykorzystuje skrypt blogowy serwisu bloog.pl i nie jest on mojego autorstwa.

odwiedź OnLine · Napisał Sebo

jakoceniam.prv.pl Specyfikacja oceny stron www

Specyfikacja służąca do oceny stron www

screen htmlcss

Nazwa:
Jak Oceniam
Wersja strony:
1.1
Język:
polski
Rok powstania:
2008
Opis:
strona powstała w wyniku chęci ujednolicenia systemu oceniania (przezemnie) stron www, np. w działach recenzenckich forum webmasterskiego forumweb.pl. Na forum tym jestem również recenzentem w konkursie stron WWW. Specyfikacja ma na celu klarowne i stałe wytyczenie konkretnych wad i zalet serwisów, tak by w każdej recenzji odejmować punkty za te same wady, i punktować za trzymanie standardów.

odwiedź OnLine · Napisał Sebo

rssdesigner.prv.pl program do tworzenia RSS

Strona programu mojego autorstwa

screen rssdesigner

Nazwa:
RSS Designer
Wersja strony:
2.0
Język:
polski
Rok powstania:
2008
Opis:
Oficjalna strona programu RSS Designer, którego jestem autorem. Służy do tworzenia kanałów RSS, przydatnych nowoczesnym serwisom do powiadamiania po przez speclajne czytniki na ich komputerach o nowościach na stronach. Z ciekawostek, dzięki temu programowi zająłem laureackie pierwsze miejsce w Międzywojewódzkim Konkursie Programowania w Środowisku Delphi.

screen rssdesigner

Nazwa:
RSS Designer
Wersja strony:
1.0
Język:
polski
Rok powstania:
2006
Opis:
Pierwotna wersja strony, zmieniona w 2008 na autorkski projekt. Wersja archiwalna: Link
Strona zmieniła adres. Teraz dostępna jest pod adresem: RSS Designer 2.0

Inne projekty Jak każdy webmaster, tworzyłem, redagowałem wiele projektów. Część z nich nigdy nie ujrzała światła internetu, leżąc w otchłaniach mojedo dysku. Te, przedsatwione powyżej, są najlepszymi i najbardziej docenianymi projektami. Resztę kiedyśzbiorę i opublikuje. :)

Kurs Irfan

Czyli prosty poradnik, jak edytować fotki...

Irfan Kursscreen

Nazwa:
KURS IRFANVIEW - Prosta obróbka grafiki w IrfanView
Wersja strony:
1.2
Język:
polski
Rok powstania:
2008
Opis:
Serwis powstał jako zaliczenie przedmiotu informatyka w ramach studiów, później postanowiłem go opublikować już w pełnej okazałości nieco dopracowując.

odwiedź OnLine · Napisał jsmp